
Lielākā rosība un aktivitātes notika sestdien. Diena aizsākās ar skrējienu un nūjošanu apkārt Lielajam Ansim, bet pusdienlaikā skolas sporta laukumā sacentās ģimenes un komandas gan florbolā, gan stafetēs, jautrās atrakcijās kā lieliem, tā maziem, un — kā nu bez kopīgas zupas baudīšanas!
Pēcpusdienā pie BMX trases savai stafetei «Mans labākais draugs — cilvēks» sapulcējās četrkājainie mīluļi un viņu saimnieki, bet vakarpusē skolas zālē ciemnieki un viņu viesi aplūkoja fotogrāfijas, noskatījās filmu retrospekciju par iepriekšējiem svētkiem un iedzīvojās sava amatierteātra «Volatus» jaunākās izrādes «Dzīve ir skaista?» notikumos. Diena noslēdzās ar lielisku atpūtu ballē, jo svētku rīkotāji bija parūpējušies, lai tuvāku un tālāku rubeniešu atkalsatikšanās reizē būtu labs laiks.