
Jubilejas koncertā Kauguru kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs «Mūri» uzstājās kopā ar vairākiem sadraudzības kolektīviem – «Gauja FIX» no Valmieras, VPDK «Naukšēni» no Naukšēniem, kā arī draugiem no Lugažiem, Priekuļiem un Rīgas, un arī repertuārs bija gan pašu iemīļotais, gan arī tās dejas tika atrādītas, kas tikko nodotas vērtējumam un būs iekļautas nākamā gada XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku repertuārā.
«Kolektīvs dejo cauri laikiem, un tāpēc varējām svinēt 55. dzimšanas dienu,» tā kolektīva «Mūri» vadītāja Iluta Uškāne, stāstot, ka vidējās paaudzes deju kolektīvā labi jūtas trīsdesmitgadnieki, četrdesmitgadnieki un arī stiprākajiem un raitākajiem piecdesmitgadniekiem esot sava un īstā vieta.
DEJOTPRIEKS veido kolektīva raksturu. Ir vēlme satikties mēģinājumos un svētkos, vēlme būt koncertos un iepriecināt skatītājus. «Mūri» ir līksmi jau 55 gadus. Ingemāra Vektera foto