
Kārļa māmiņa un pats Kārlis izlēmuši, ka būtu labi rakstnieku uzaicināt uz skolu, lai arī klasesbiedri redz, ka nav vis tā, ka visi dižie rakstnieki dzimuši pirms simt gadiem un neviens mūsdienās vairs nav atlicis, ka ir tādi, kurus var ne tikai redzēt, bet parunāties un visu ko interesantu uzzināt.
Sacīts – darīts. Valmieras Viestura vidusskolas 2.a klases audzinātāja Gita Baltā noorganizēja tikšanos oficiāli, un pagājušās nedēļas vidū bērni gaidīja ierodamies rakstnieku ciemos.
Top ieraksts Kārļa dienasgrāmatā. Gitas Baltās foto