
Vasara «Ģimenes šūpulī», kas tepat mūspusē, Kauguru pagastā, ir rosīgs laiks, jo centra komanda krāj spēkus jaunam darba cēlienam.
«Bija paņemta pauze, tas bija nepieciešams, bet atkal sajūtu stipru atbalsta plecu, ieinteresētus cilvēkus aiz sevis, kas vēlas mūsu ideju par dzīvības vērtību turpināt,» saka Rudīte Brūvere, daudzbērnu mamma, vecmāte, kas kopā ar līdzīgi domājošo un jūtošo Irēnu Bindemani nodibināja biedrību, kas soli pa solim aktivizēja darbību. Viss sākās pirms vairāk nekā 20 gadiem.
SARUNAS par pašu svētāko – mammu un bērnu, un dzīvību. Ar jauno māmiņu tikusies biedrības «Ģimenes šūpulis» līdzdibinātāja Rudīte Brūvere. Ārijas Romanovskas foto