
Ņemot vērā vēstures liecības, ka pirmais ugunsdzēsēju depo Valmierā tika uzbūvēts vietā, kur šobrīd atrodas pašvaldības dome, arī pilsētas mērs Jānis Baiks ar svinīgu uzrunu sumināja Valmieras brīvprātīgos ugunsdzēsējus un novēlēja, lai pēc iespējas mazāk būtu palīgā saucienu ugunsdzēsējiem un lai drošāk justos pilsētas iedzīvotāji.
Jāteic, ka pašlaik Valmieras brīvprātīgo ugunsdzēsēju kodolu veido moto kluba «FF RIEDERS» dalībnieki, kuru ambīcijas ir vērstas uz pozitīvu un lietderīgu pasākumu veikšanu un organizēšanu.
DĀVANA 150. JUBILEJĀ. 29. augusta rītā pie Valmieras domes rūpnīcas Miele brīvprātīgo ugunsdzēsēju dāvinātais auto tika svinīgi nodots Valmieras brīvprātīgajiem ugunsdzēsējiem. Kolēģi no rūpnīcas Miele Valmierā viesojās no 27. līdz 30. augustam. Svētdien viņi devās ekskursijā uz Rīgu, pirmdien apmeklēja Cēsis, kur iepazinās ar vecpilsētu un jauno VUGD depo ēku, bet, atgriezušies Valmierā, pabija Valmiermuižas alus darītavā, apskatīja BMX trasi un Valmieras ugunsdzēsēju depo. Vakar viesi apciemoja brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandas Matīšos, Rencēnos, Lodē un Naukšēnos. Jāņa Līgata foto