
Cik ilgi tu iepriekš darbojies skolēnu pašpārvaldē, pirms tiki ievēlēta par pašpārvaldes prezidenti?
Pašpārvaldē kopumā darbojos tikai otro gadu, lai gan vēlme iesaistīties tās darbā radās jau agrā vecumā, tas varētu būt 6. vai 7. klasē. Vienmēr pietrūka pašpārliecinātības un drosmes uzdrīkstēties. Tobrīd blakus nebija arī neviena drauga, kurš gribētu kopā ar mani doties uz pašpārvaldi.
Cik daudz dalībnieku šobrīd ir tavā komandā?
Pašpārvaldes komandā ir 26 skolēni no 8. līdz 11. klasei un divi pedagogi konsultanti, kā arī darbojas pašpārvaldes izaugsmes grupa 15 jaunāko klašu skolēnu sastāvā.
Kā jūs sadalāt pienākumus?
Pienākumu sadalei veidojam tabulu, kur tiek sarakstīti pienākumi un attiecīgi katram pienākumam pretī tiek ierakstīts skolēna vārds, kuram uzdots izpildīt konkrēto uzdevumu. Ir reizes, kad katrs pats var izvēlēties veicamo uzdevumu. Tāda kārtība sāka darboties tikai šogad, pagaidām esam procesā, lai tā pilnvērtīgi funkcionētu.
PATRĪCIJA KETIJA KUKAINE.