
Kā pirmajā nedēļā pēc jurģiem jūtas ēkas jaunie saimnieki, Liesmai trešdien pastāstīja SIA Vidzemes veterinārais serviss direktore Anete Zālīte:
«Jā, mums ir izdevies realizēt visu projektā paredzēto! Par to liels paldies jāsaka būvniekiem no firmas Ekers, ar kuriem mums izveidojās tiešām ļoti laba sadarbība, un, protams, arī arhitektei Indrai Valterei, ar kuru mums jau iepriekš bija sadarbība pie Limbažu veterinārās klīnikas pārbūves. Viņas koncepts šeit tiešām ir realizējies dzīvē!
LAIPNI LŪDZAM! Jaunā Veterinārijas centra durvis klientiem vaļā ver administratore Kristīne Pujāte. Ārijas Romanovskas foto