
21. un 22. decembrī no plkst. 14.00 līdz 16.00 zaļajā skvērā pie veikala «Gandrs» būs iespējams saņemt Ziemassvētku eglīti pret ziedojumu. Jūs mīļi sagaidīs ne tikai VNF darbinieki ar piparkūkām un siltiem dzērieniem, bet arī Ezītis, kurš nav vēl devies ziemas miegā! Visi ziedojumi tiks izlietoti projektu konkursa «Sev, tev, novadam» ideju īstenošanai.
Akciju atbalsta Kristīgais žēlsirdības centrs un ilggadējais VNF fonda ziedotājs – SIA «Sundin Mežs».