
Pirmie dzejoļi tapa pirms gadiem astoņiem
«Tas bija laiks, kad satikos ar savas dzīves vienu no vērtīgākajām mācību stundām. Aptuveni gadu biju spiesta pavadīt gultas režīmā. Esmu pateicīga šim savas dzīves periodam, kura laikā bija iespēja nonākt pie ļoti daudzām atziņām, apskaidrības un atbildēm par lietu kopsakarību dzīvē. Šis bija svētīgs laiks, kaut fiziski biju pilnībā sagrauta. Un pēc dažiem, teiksim, dīkstāves mēnešiem sāka notikt interesantas lietas – negulētas naktis, jo regulāri prātā, absolūti nekontrolēti, sāka virmot dzejas rindas.
EVERITA atpūtas mirklī, ko fotografējusi viņas meita Monta Bogurdoviča.