
Kādi bija labāko sešnieka rezultāti pīļu medībās? Uzvarētājs Toms Lamba pīļu medībās nav bijis, jo svinējis brāļa Arta dzimšanas dienu un pīlēm devis brīvdienas. Andris Ķibermanis medību sezonu atklājis svētdien un nošāvis divas pīles. Bronzas medaļnieks Māris Žviriņš svētdien darbojies kā dzinējs, tomēr nošāvis vienu pīli. Piektās un sestās vietas ieguvēji Ints un Gatis Kuģi sezonu atklāja Burtnieku ezerā. Pēc viņu teiktā, pīļu ezerā bijis maz. Pa abiem nošāvuši vienu pīli. Toties izcila sezonas atklāšana izdevusies diviem mūsu šāvējiem, kuri palika aiz olimpiskā sešnieka. Tā Vilmārs Katkovskis Nagļu dīķos nomedījis 11 pīles, bet Elmārs Švēde pat 12 putnus. Jāatzīmē, ka pīļu medībās Elmāram Švēdem līdzi bijis mazdēls Patriks. Viņš jau no bērnības apgūst medību gudrības un šajās medībās pildījis laivas stūrmaņa pienākumus.
UZVARĒTĀJU SEŠNIEKS. No kreisās — Ints Kuģis, Gatis Kuģis, Artis Lamba, Māris Žviriņš, Toms Lamba un Andris Ķibermanis.