
Gribējās jau vairāk visu ko sataisīt, bet laika par maz. Pavasarī visādi darbi mājās, žēloties nevar – garlaicīgi nav. Mēs ar vīru tagad Sēļos esam otro vasaru, pārcēlāmies uz vīra dzimto pusi. Ieraudzījām māju – iepatikās, un dzīvojam.»
Cilvēki muižas klētī varēja baudīt mākslinieces Ērikas Kumerovas personālizstādi «Dabas citāti», kuros bija vērojami dažādi krāšņi dabas skati. Mums pačukstēja, ja ļoti vēlas, tad var arī kādu gleznu iegādāties. Pati Ērika stāsta: «Šai telpai ir interesanta noskaņa un senatnīgais vēstures pieskāriens. Neparasti tas, ka gleznas ir kādu gabaliņu no sienas. Šīs gleznas tapušas vasaras plenēros, kad tika braukāts pa dažādām Latvijas vietām.
Svētki muižā neiztiek bez baronesēm. Ciemos bija atbraukušas dāmas ar kavalieriem no Kokmuižas un varēja padižoties. Arī Sēļu dāmas no deju kopas «Reveranss» rādīja elegantus deju soļus. Ārijas Romanovskas foto