
RAAC «Daibe» attīstības vadītājs Mārtiņš Niklass: «RAAC «Daibe» vēl vairāk izmantosim atjaunīgos energoresursus. Līdz šim jau nodrošinām nepārtrauktu poligona biogāzes ieguvi un izmantojam to siltumenerģijas un elektroenerģijas ražošanai, tagad izmantosim arī saules paneļus elektroenerģijas ražošanai. Svarīgi, ka elektroenerģijas ražošana no saules nerada CO2 piesārņojumu atmosfērā.