
Ar vienu kāju jau iekāpis atvaļinājumā, Kārlis ar ģimeni ciemojās pie vecākiem, kas dzīvo blakus Naukšēnu stadionam. Tad nu svētdienā pulksten desmitos no rīta tur viņu sagaidu. Saulītei spīdot acīs, redzu, ka Kārlis jau nāk cauri stadiona krūmiem, pa taisno.
Garš, stalts, spēcīgs jaunietis. Ar bijību domāju – njā, tas ir ārsts! Naukšēnietis, kurš jau vidusskolā sācis iet uz savu mērķi – kļūt par ārstu.
Naukšēnu vēlēšanu iecirknī, pilsoņa pienākumu pildot.