
Valsts svētku nedēļā telpas rotājām sarkanbaltsarkanas, pavāres Ingunas Vilkas vadībā paši gatavojām gardas pusdienas, klājām svētku galdu Latvijai. Uz mielastu aicinājām savus jaunākos biedrus no pirmsskolas grupiņām «Knīpas un knauķi» un «Kāpēcīši». Ļoti nopietni gatavojāmies izglītības iestādes akreditācijai un priecājamies, ka skola un tās īstenotās programmas tika akreditētas uz sešiem gadiem. Ļoti čakli darbojas skolēnu līdzpārvalde, pierādot, ka bērniem ir ne tikai lieliskas idejas, bet viņi prot tās realizēt. Gada nogalē nakšņojām skolā, gatavojām vakariņas, organizējām spēles, piedzīvojām brīnumainus pārsteigumus. Skolotājas tikai palīdzēja ar padomu.