
Ja subjektīvi, tad šis Auto rīkotājiem bija viens no bālākajiem pēdējo gadu iznācieniem. Te galvenokārt domāju jaunu auto tirgotāju pienesumu. Izstaigājot izstādi, pārņēma sajūta, ka dīleriem šis ikgadējais spalvu uzspodrināšanas pasākums kļuvis par dārgu rutīnu, kurā tiek taupīts pat uz sīkumiem. Ne vēsts vairs no kādreiz bagātīgā suvenīru klāsta, kad ikvienam mirstīgajam pasākuma apmeklētājam teju katrā stendā piedāvāja zīmola pildspalvu, atslēgu piekariņu, nu, kaut vai firmas maisiņu, nemaz nerunājot par tādu laipnību, kāda žurnālistus sagaidīja, piemēram, Mazda prezentācijā – katram sava Mikasa volejbola bumba! Bet tas bija tik sen… Reti kuram dīlerim šogad stendā bija kaut vai budžeta klases rakstāmrīki ar konkrētā zīmola logo, ekskluzīvākie suvenīri laikam bija dzīvi citroni franču auto ražotāja Citroen ekspozīcijā, tiesa, nezinu, vai to pietika katram potenciālajam gribētājam. Varbūt ar citronu tika aplaimots vien tas, kurš izstādes laikā bija gatavs noslēgt līgumu par jauna Citroen iegādi?
VARBŪT VIETA MUZEJĀ? Grēks šādu mākslas darbu darbināt un braukt uz ielas – šādu milzīgu Faberžē olu labāk būtu mūžīgi glabāt uz samta postamenta kādā slavenā muzejā, piemēram, Ermitāžā.