
Šoruden ceļš mūs aizveda tepat uz Cēsīm, jo lielākā daļa nebija bijusi rekonstruētajā Cēsu Centrālajā bibliotēkā, tāpat arī Cēsu 2. pamatskolā.
Cēsis sagaidīja drēgnā rudens miglā un sarmā tītas, toties siltums un viesmīlība plūda no Cēsu centrālās bibliotēkas darbiniecēm. Lāsma mūs iepazīstināja ar bibliotēkas vēsturi, telpām un piedāvājumu, tika izstaigāti gan pagrabu labirinti, gan augšstāva telpas, bet neviltotu uzmanību piesaistīja viņas stāstījums par bibliotēkas spoku, kas esot pavisam reāls un parādoties ne vienam vien darbiniekam.
Lāsmas stāstījumu pie kafijas tases pārņēma metodiskā darba vadītāja Zaiga, kas dalījās pieredzē par sadarbību ar skolu bibliotēkām un citiem jautājumiem.
SKOLU BIBLIOTEKĀRI rudenīgajās Cēsīs.