
Uz sēdi bija ieradušies visi deviņi domes deputāti. Vienīgo kandidatūru domes priekšsēdētāja amatam — Māri Zvirbuli — izvirzīja bijušais domes priekšsēdētājs Sandris Brālēns, tā simboliski uzticot viņam īstenot novada attīstībai iecerētos projektus.
Tūlīt arī deputāti ķērās pie vēlēšanu zīmju aizpildīšanas, un jau pēc neilga brīža balsu skaitīšanas komisija ziņoja par rezultātiem. Par Māra Zvirbuļa kandidatūru bija nobalsojuši astoņi novada domes deputāti — Sergejs Melngāršs, Romāns Vaščenko, Iveta Rambola, Ingūna Kondratjeva, Sandris Brālēns, Uldis Podnieks, Mārtiņš Ābele un Māris Zvirbulis, pret — Cilda Purgale.
Tātad par Beverīnas novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Māris Zvirbulis.
Pirmais domes uzdevums viņa vadībā būs apstiprināt pašvaldības budžetu šim gadam.
BEIDZOT! Otrā domes ārkārtas sēde vainagojās ar Beverīnas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja ievēlēšanu. Stafeti Mārim Zvirbulim, spiežot roku, nodod Sandris Brālēns (no labās). Jāņa Līgata foto