
8. oktobrī baznīcā pulcējās jaunieši, lai svinētu Jauniešu dienu Ivetas Auniņas vadībā, un vēlāk baznīca ievibrējās ērģeļu, stīgu un pūšamo instrumentu skaņās.
Jau labu laiku draudze meklēja iespējas piesaistīt finanšu līdzekļus, lai restaurētu ērģeles, kuras 1993. gadā baznīcai uzdāvināja Zviedrijas ciemata Leruma draudze. Ērģeles bija savu laiku nokalpojušas un nu patiešām sliktā stāvoklī, tāpēc jau krietni ilgi mūsu baznīcā nebija skaisto ērģeļmūzikas koncertu. Draudzes ērģelniece Ina Plauka, īpaši draudzējoties ar ērģelēm, gan vienmēr mācēja izjusti nospēlēt Dievkalpojumus, bet arī Ina atzina, ka ir pēdējais laiks parūpēties par skaisto instrumentu.
Idejas bija vairākas, un viena no tām radās kādā vēlā vakara sarunā ar jauno draudzes locekli Fēliksu Siliņu par Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkņu koncertu, kura laikā varētu tikt vākti ziedojumi ērģeļu restaurācijai.
Labdarības koncertā pie digitālajām ērģelēm Fēlikss Siliņš. Autores foto