
Šo notikumu atceras visā valstī, kurinot ugunskurus. «Liesma» piektdien, 19. janvārī, devās uz Trikātu, kur pie Saieta nama «Depo» notika barikāžu atceres pasākums – atmiņu stāsti un ugunskurs. Kā arī Saieta namā visi noskatījās īsfilmas par to dienu notikumiem. Uz pasākumu bija pulcējušies Trikātas pamatskolas skolēni un skolotāji, piedalījās arī barikāžu dalībnieki – bijušais Trikātas pagasta padomes priekšsēdētājs Vilnis Ulnicāns, trikātietis Imants Jacīno un Jānis Raipals, kas tolaik dzīvoja Alūksnē, bet šobrīd jau ir trikātietis.
ATMIŅU STĀSTI PIE UGUNSKURA. Ārijas Romanovskas foto