
Jau pēcpusdienā abus jaunos objektus kopā sasaistīja novada domes priekšsēdis Guntars Štrombergs: «Šodien Rencēnos nododam lietotājiem uzreiz divus objektus. Jaunais stadions noteikti būs viens no košākajiem tuvākajā apkārtnē, arī valmieriešiem, kamēr būvēs jauno manēžu, būs uz šejieni jābrauc trenēties! Šī ir aktuāla būve, galvenais, lai mazie skolas bērni, jaunieši un arī vietējie iedzīvotāji aktīvi nodarbotos ar sportu. No Rencēnu skolas taču nāk daudzi aktīvi sportisti, arī trīs olimpieši! Arī skola te būs, jo Rencēni tomēr atrodas stratēģiski izdevīgā vietā, iedzīvotāji te mazumā neiet, ceru, ka arī bērnu skolā būs vairāk. Par jaunā sporta laukuma izmantošanu jādomā – jāaicina uz Rencēniem dažādu sporta veidu nometnes, jo bāze, arī sporta zālē, te ir diezgan pamatīga. Estrādei pagaidām pabeigts tikai pirmais etaps. Ir celiņi, ir soli, ir deju laukums, bet pašas estrādes vēl nav. Šis jautājums tuvākajos gados mums jāatrisina.»
SPORTA LAUKUMS ATKLĀTS! Tikko, piepalīdzot Rencēnu pamatskolas direktorei Dinai Oliņai, tumšzaļo lentīti pušu griezusi sirmā sporta skolotāja Lidija Ķibermane.