
«Par šo ziņu jutos ļoti pārsteigts, tanī pašā laikā ir gandarījums, ka mans darbs tik augstu novērtēts. Savulaik veidoju rajona izlases komandas startiem Cīņas kausos, vēlāk Lauku Avīzes kausu izcīņām, 8 – 10 gadu garumā vajadzēja uzņemties galvenā tiesneša pienākumus visās Valmierā notiekošajās nopietnajās vieglatlētikas sacensībās. 1992. gada 25. maijā nodibinājām Valmieras Vieglatlētikas klubu, kura prezidents biju 22 gadus, – diez vai Valmierā ir vēl kāds sporta klubs ar tik garu mūžu. 14 mani audzēkņi startējuši Eiropas un pasaules mēroga sacensībās gan vieglatlētikā, gan BMX sportā un bobslejā.