
Valmieras Starptautiskā multimediju festivāla laikā 1. martā kultūrtelpā «Akustika» norisinājās forums «Vai jaunietim vajag kultūru?». Digitālā transformācija ietekmē visas nozares un cilvēku ikdienu, darbu un saziņu. Kultūras, mākslas un radošās nozares nav izņēmums, jo kopā ar pārmaiņām ārējā vidē mainās arī cilvēku, īpaši jauniešu, vajadzības un paradumi. Nereti rodas priekšstats, ka jaunieši dzīvo nesasniedzamos digitālo mediju burbuļos. Forumā runu teica arī Elizabete Palasiosa un Marta Kontiņa, Valmieras Starptautiskā multimediju festivāla direktores un producentes.
GAISMU VIRPULĪ pie Dzirnavu ezeriņa. Ārijas Romanovskas foto