
Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks klātesošos iepazīstināja ar darbu progresu pirmajā projekta kārtā Rūpniecības un eksporta parkā – gan ar Eksporta ielas būvniecību, gan ar to, ka teritorijā notiek ēku un naftas glabāšanas torņu demontāžas darbi. Otrās kārtas nozīmīgākie darbi būs iebrauktuvju izbūve un jaunas 4000 m2 ražošanas ēkas būvniecība. Jautājumus gan Jānim Baikam, gan citiem dalībniekiem varēja uzdot vietnē worksup.com, lai ievērotu epidemioloģiskos drošības noteikumus.
JĀNIS BAIKS iepazīstina ar aktualitātēm par industriālo teritoriju attīstību. Ārijas Romanovskas foto