
Aiga un Māris Kampenusi meitiņu Sibillu sagaidījuši 3. janvārī plkst.19.24. Mazā esot veselīga, 56 centimetrus gara un nedaudz vairāk kā 4 kilogramus smaga. Ģimenē māsiņu mājās gaidot un viņas vārdu ļoti cītīgi joprojām mācoties brāļi Mariss un Kristers.
«Sveikt gada pirmo valmierieti vienmēr ir patīkams un skaists notikums, priecājamies, ka valmieriešu kļūst vairāk. Valmiera mērķtiecīgi tiek veidota par ģimenēm draudzīgu vietu, kur tām augt un attīstīties, tāpēc vēlu jūsu kuplajai saimei pilnvērtīgi izmantot pilsētas sniegtos pakalpojumus un infrastruktūru.
PAR MAZO SIBILLU PRIEKS vecākiem un Valmierai. Publicitātes foto