
Vizītes laikā ministrs apskatīja slimnīcas 1. akūto sieviešu nodaļu, tostarp dienas stacionāru un rehabilitācijas nodaļu, lai novērtētu esošos apstākļus un personāla darbu. Īpaša uzmanība tika pievērsta infrastruktūras attīstības iecerēm un cilvēkresursu nodrošinājumam.
Veselības ministrs izteica atzinību slimnīcas personālam par viņu darbu un pauda vēlmi sadarboties, lai stiprinātu psihiskās veselības aprūpi valstī. «Psihiskā veselība ir būtiska mūsu sabiedrības labklājības sastāvdaļa. Mēs esam apņēmušies nodrošināt, ka ikvienam iedzīvotājam ir pieejama kvalitatīva un savlaicīga palīdzība,» sacīja ministrs.
Publicitātes foto