
Pandēmijas ietekme
Patiesībā nedomāju, ka es šo visu būtu sākusi, ja nebūtu sākusies pandēmija un uzņēmums, kurā es strādāju, nebūtu dīkstāvē. Sēdēju mājās un priecājos par to, ko valsts dod, līdz vienu dienu jautāju sev, cik ilgi es tā sēdēšu. Tobrīd vēl neviens nezināja, cik ilgi būs jāpavada dīkstāvē, un es vēlējos kaut ko darīt. Bet ko?
Man patīk gatavot ēdienu, saldus našķus, arī cept kūkas. Kad dēls bija mazs, uz katru mēneša jubileju bija sava kūka – man gribējās, lai ir radoši, lai ir citādi. Bet zinu, ka Valmierā ir daudz brīnišķīgu meiteņu, kas cep kūkas. Vēl bija doma par kēksiņiem, bet to noliku malā.
Gribējās ko mūsdienīgu, ko tādu, ko arī bērns savā rokā var noturēt, un tā iedomājos par virtuļiem. Zinu, ka tos var nopirkt dažāda veida, bet vai šādus?
SANTA ĀRE. Foto no Santas personiskā arhīva.