
Tagad te saimniekot sākušas divas jaunas dāmas – Žanete Pirsko un Ieva Zutere, pušelnieces SIA ZIZI. abu kopīgā uzņēmumā. Liesma šajā vietā pabija kādā darba dienā vēl novembrī. Pie kafijas tases apspriedām te iecerēto, novērtējām jau padarīto.
Kā mēs šo gaišo vietiņu saucam?
Žanete: Tā ir Studija.SEV.
Ieva: Uzsvaru liekam uz SEV.
Kāda ir jūsu uzņēmuma darbības pamatideja?
Žanete: Šī vieta tapusi saistībā ar problēmu, ko mēs saskatījām arī pašas priekš sevis. Šādu vietu taču Valmierā trūkst!
INTERESANTA CEĻA SĀKUMS. Abas Studija.SEV saimnieces (no kreisās) Žanete Pirsko un Ieva Zutere. Foto no Studija.SEV arhīva