
Tā nav iedomājama arī bez baltā namiņa – Gardu Muti vasarnīcas, kas septiņdesmito gadu sākumā celta kā noliktava daiļdārzniekiem, bet pirms desmit vasarām divas entuziastiskas dāmas – Marita Mastiņa un Jogita Reide-Skrastiņa, gūstot atbalstu no Valmiermuižas alus darītavas saimnieka Aigara Ruņģa, iedeva namiņam otro elpu, izveidojot to par vietu, kur atpūtniekiem iegādāt gardus spirdzinājumus un našķus, lai atpūta būtu ne tikai svētīga, bet arī garšīga.
Pateicībā par skaisto vasaru Vasarnīcas saimnieces
Publicitātes foto