
Bērnudārza laikā biju iedomājusies, ka noteikti gribu mācīties mūzikas skolā.
Sākumā tajā mani neuzņēma. Vasarā mani mamma pieteica pamācīties privātstundās pie mūzikas skolotājas.
Nākamajā mācību gadā, kad mēģināju vēlreiz iestāties, par mūzikas skolas direktoru jau bija kļuvis Aivars Cepītis, man veicās, un tiku uzņemta Mūzikas skolā flautas klasē pie paša skolas direktora.
Sākumā mācījos blokflautu, tā bija jāspēlē, jo maziem bērniem plaušas nav tik stipras, lai spēlētu lielo flautu. Obligātais priekšmets bija arī klavierspēle. Spēlēju Mūzikas skolas orķestrī, ko vadīja Aivars Cepītis, ar koncertiem uzstājāmies Latvijā, reiz biju arī koncertēt Vācijā.
KLEITAS, ko Elma uzšuvusi meitām. Gintas Riekstiņas foto