
Ar lepnumu jaunieguvuma priekšrocības un iespējas izrāda VUGD Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras daļas komandieris MĀRTIŅŠ LINGARTS:
«Ļoti laba mašīna, cisternā var iepildīt 5 tonnas ūdens, jūlijā saņemsim vēl vienu tādu, tikai ar mazo kabīni un 7 tonnu ūdens ietilpību, tā ka Valmierā būs pilnīgi jauns tehniskais nodrošinājums, lai steigtos palīgā. Arī patlaban tas nav slikts, taču būs vēl labāks. Kopumā par valsts finansējumu šogad struktūrvienībām visā Latvijā tiks piegādātas 58 Scania autocisternas, bet pavisam noslēgti līgumi par pilnībā aprīkotām 64 mašīnām, kuru piegāde notiks 2025. gadā.
SANDRA VĒJIŅA, MĀRTIŅŠ LINGARTS un Scania autocisterna. Ārijas Romanovskas foto