
«Domāju, ka Vidzemes brigādei un Valmieras bataljonam tas ir liels sasniegums – beidzot tiek nodota ekspluatācijā jauna ēka, kas ir viens no daudzajiem darbiem, kuri šeit veicami. Apsveicu jūs ar šo multifunkcionālo ēku, kurā būs gan fiziskā barība, jo varēs pasportot, gan arī mūsu kapelāniem būs jauna, laba vieta, kur sniegt palīdzību, kam tas nepieciešams, vai arī vienkārši atpūtināt nervus, kas mūsu laikos nav nemaz tik mazsvarīgi,» savu īso uzrunu noslēdza aizsardzības ministrs.
Tālāk vārds tika dots Zemessardzes komandierim brigādes ģenerālim Egilam Leščinskim: «Apsveicu 2. brigādi ar šīs ēkas remonta noslēgumu. Uzskatu to par simbolisku procesu, kas notiek visā Zemessardzē – nopietna attīstība, sakārtošana. Esam uz pareizā ceļa, bet priekšā vēl daudz darba brigādes izvietojumā. Mēs zinām, ka drīzumā jūs varēsiet sākt pārvākties uz šejieni un iegūt atbilstošas telpas. Šī ir laba dāvana 2. brigādei ZS trīsdesmitgadē – ļoti vēsturiska un arī mīļa ēka.»
LENTES GRIEŠANĀ aizsardzības ministram Artim Pabrikam (no labās) un ZS komandierim brigādes ģenerālim Egilam Leščinskim asistē štāba virsseržants Vilnis Pavlovičs. Ārijas Romanovskas foto