
Mācību dalībniekus sveica bataljona komandieris pulkvežleitnants Dmitrijs Oreškins, pateicoties personālam par ieguldīto laiku un izturību, ko mācību dalībnieki spējuši saglabāt, un, neskatoties uz nelabvēlīgajiem laikapstākļiem, uzdevumus veikuši godam. «Ikviens, kurš šajās mācībās piedalījās, bija ļoti nozīmīgs un svarīgs kopēja uzdevuma izpildē,» teica Oreškins. Pateicībā par dalību katrs karavīrs un zemessargs saņēma militāro mācību «Namejs 2021» sertifikātus.
No 24. līdz 26. septembrim Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes karavīri, rezerves karavīri un zemessargi piedalījās Nacionālo bruņoto spēku militārajās mācībās «Namejs 2021», kuru mērķis bija pārbaudīt un pilnveidot vienību gatavību izvērsties valsts aizsardzības uzdevumu izpildei gan patstāvīgi, gan arī kolektīvās aizsardzības sistēmas ietvaros.
MEDICĪNAS rotas speciālisti praktizē mobilajā cietušo aprūpes punktā. Aivja Stračinska foto