
Jaunais darba cēliens tiks uzsākts ar aizvadītās sezonas nenotikušajām pirmizrādēm. 31. jūlijā LMT Mansarda zālē būs skatāma aktiera un režisora Krišjāņa Salmiņa otrā Valmieras teātrī veidotā izrāde «Paliec sveiks, draugs…», kas tapusi pēc franču filmas «La Femme de mon pote» motīviem. Šajā darbā režisors turpina jau savā pirmajā izrādē iesākto izziņas procesu par cilvēku jūtu dabu.
5. augustā Apaļajā zālē pārcelto pirmizrādi piedzīvos režisora Georgija Surkova un dramaturģes Madaras Rutkēvičas veidotais skatuves variants «Tilti», kas stāsta par kādu ģimenē ilgi glabāta, vienlaikus sāpīga un atbrīvojoša noslēpuma atklāšanu, kā pamatu veido Roberta Džeimsa Vollera romāns «Medisonas apgabala tilti».
KOLEKTĪVA KOPBILDE. Matīsa Markovska foto