
Festivālā satikās Paņevežas mūzikas skolas, Tartu I un II mūzikas skolas, Šauļu Dainu mūzikas skolas un Valmieras Mūzikas skolas stīgu orķestri. Festivāla programmā skanēja katras valsts izvēlētie skaņdarbi – gan klasikas pērles, gan tautas mūzika. Dažiem jaunajiem mūziķiem šī bija atkalredzēšanās ar draugiem, kādam – pirmā pieredze šādā festivālā.
VALMIERAS MŪZIKAS SKOLAS STĪGU ORĶESTRIS pēc koncerta Paņevežu Muzikālajā teātrī. Publicitātes foto