
Valmieras Mūzikas skolas stīgu orķestru un solistu koncerts tieši ar šādu nosaukumu 27. maija vakarā notika vienmēr viesmīlīgās Valmieras 5. vidusskolas telpās. Koncerts bija ļoti gaidīts un izlolots, jo tā bija satikšanās ar klausītājiem pēc ilgāka pārtraukuma pandēmijas dēļ.
Pārstāvētas bija visas vecuma grupas – muzicēja divu sastāvu orķestri, vairāki ansambļi un solisti. Tikpat plašs bija repertuārs – no latviešu tautasdziesmas un Dž. Kačīni, A. Vivaldi, G. F. Hendeļa, J. S. Baha līdz Fr. Šūbertam, J. Sibēliusam, S. M. Nelsonam, V. Monti un mūsu pašu A. Riekstiņam.
Publicitātes foto