
Uzreiz jāteic, ka koncerta dalībnieki klausītāju uzticību ar uzviju attaisnoja — katra uzstāšanās bija spilgta un krāsaina, ko vēl emocionālāku vērta Vitālija Jermolajeva košo gaismas gleznu izstāde. Stunda Raimonda Paula, Imanta Kalniņa u.c. komponistu skaisto melodiju un talantīgo Laimasbērnu sabiedrībā paskrēja pilnīgi nemanot kā vienā elpas vilcienā, un tad jau jaunos māksliniekus sveica Konču rūķis — pati skolotāja Laima, sakot paldies gan dziedātājiem, gan koncertmeistarei Līgai Ivānei, bet klātesošajiem novēlot — gaišus svētkus un vairāk laika veltīt saviem mīļajiem.
PAULAS (no labās) un ESTERES duets koncertmeistares Līgas Ivānes iejūtīgajā pavadījumā bija viens no pirmajiem koncerta priekšnesumiem. Jāņa Līgata foto