
Koncertu iesāka jaunāko klašu koris ar Vītolu ģimenes sirsnīgo Dziesmiņu par notikumu. Tad sekoja M. Kīnes Es gleznoju, J. Lūsēna Māte un meita, R. Paula Tad, kad latvieši Dievu lūdz, un savu priekšnesumu koris noslēdza ar D. Robules Vidū. Bērnu profesionālais dziedājums un skanīgās balsis neatstāja vienaldzīgus klausītājus, un katra dziesma izpelnījās bagātīgus aplausus. Marika atraktīvi paspēja gan vadīt kori, gan pabūt koncertmeistares lomā pie klavierēm.
Jaunāko klašu kora priekšnesumu tālāk nomainīja stīgu orķestris, atskaņojot V. Hausmaņa Jaunmodīgās un mīlīgās dejas, kas tā vien rosināja uzsākt deju soļus. Tam sekoja vairāki nopietni skaņdarbi: V. A. Mocarta Simfonija Do maž., Intrada Re maž., nedaudz skumjā Pjacollas Melodija, un uzstāšanās noslēdzās ar Dž. Rosīni Uvertīru operai Vilhelms Tells. Stīgu orķestra niansētajā, pilnskanīgajā skanējumā bija vērojama laba saspēle un muzicēšanas prieks.
Tad stīgu orķestrim pievienojās jaunāko klašu koris, lai koncerta noslēgumā kā kulmināciju kopā atskaņotu skaisto Delība Messu piecās daļās: Kyrie, Gloria, Sanctus, O Salutaris, Agnus Dei. Mesa pati par sevi nevar atstāt vienaldzīgu nevienu mūzikas mīļotāju, bet bērnu kora skanīgās balsis, stīgu skaņu papildinātas un atbalstītas, piepildīja katru dievnama velvi, aizsniedzot katra klausītāja sirdi. Saviļņojums pēc atskaņojuma bija gan dalībniekiem, gan klausītājiem, un aplausi nerimās.
Koncertam izskanot, vēlējām visiem daudz mūzikas un mīlestības līdz nākamā gada pilsētas svētkiem — uz tikšanos mūzikā!
PĒC KONCERTA. Anda Zariņa foto