
Trīs dienas no 2. līdz 4. jūnijam Valmieras Mūzikas skolas stīgu orķestris piedalījās X Baltic String orchestra festivālā Panevēžā, Lietuvā.
2. jūnija rītā, sagaidījuši savus igauņu draugus, kopā dodamies ceļā. Daži audzēkņi satikuši draugus no iepriekšējiem festivāliem, citi veido jaunas sadraudzības. Tā laiks paskrien vēja ātrumā un esam jau Panevēžā. Tur mūs sirsnīgi sagaida Panevēžas Mūzikas un Mākslas skolas direktore Židrūne Pilkauskiene un stīgu orķestra vadītāja Vidmanta Luomaniene. Sasveicināšanās, un gatavojamies mēģinājumam.