
ILMIJA ĶIMSE, bibliotekāre no Valmierai tuvējiem Jērcēniem, pastāstīja, ka ir ļoti iepriecināta par dāvanu: «Kad 23. decembrī atskanēja zvans no teātra, saņēmu brīnišķīgu Ziemassvētku dāvanu. No jaunākajām izrādēm mani ļoti bija ieinteresējusi Džeina Eira, un liels bija prieks, ka man piedāvāja noskatīties tieši šo izrādi. Izvēlējos to apmeklēt 2. februārī.» Kundze atklāj, ka teātri viņa mīlot kopš bērnības un Valmieras teātris esot savējais, jo atrodas vistuvāk. Neesot gan izdevies noskatīties visas izrādes, jo izvēle saistīta ar laiku, protams, iespējām, arī tāpēc, ka daudziem patīk valmierieši un biļetes tiek ātri izpirktas. «Skatītāju simpātiju balsojumā esmu piedalījusies arī iepriekš, arī šoreiz to paspēju izdarīt burtiski pēdējās dienās. Mana aktrise ir Elīna Vāne, bet man patīk visi Valmieras aktieri. Arī jaunie. Priecājos, ka viņus aicina televīzijā. Daudzi jau peļ latviešu seriālus, bet lauku cilvēks, kam nav iespēju apmeklēt teātri klātienē, uz Liepāju reti kurš var aizbraukt, arī Valmierā uz liepājnieku izrādēm grūti dabūt biļetes, tieši seriālos iepazīst mūsu aktierus. Teātris vispār man ir mīļš, uz Valmieras teātri braucu pati ar ģimeni vai ar draugiem, izbraucienus uz Rīgas izrādēm novada cilvēkiem organizē Strenču bibliotēka, ziemas periodā vismaz reizi mēnesī apmeklējam Nacionālo vai Dailes teātri.»
GADA IZRĀDE — Meistars un Margarita. Režisore Indra Roga. Skats no izrādes. Matīsa Markovska foto