
Patīkami bija klausīties Mūzikas skolas audzēkņu priekšnesumu, kas kopš iepriekšējām uzstāšanās reizēm kļuvis ievērojami tīrskanīgāks, ritmiski precīzāks un muzikāli izteiksmīgāks.
Tāpat arī Signāls, atskaņojot skates repertuāra skaņdarbus, apliecināja, ka nupat Jelgavā iegūtā II vieta bijusi godam nopelnīta un sasniegta jauna mākslinieciskās attīstības pakāpe.
Kā allaž pārliecinošs bija Valmieras puiku sniegums — pēc koncerta sajūsmīgiem epitetiem neskopojās pieredzējušais mūzikas pedagogs Leons Kudiņš, bet šis vīrs tāpat vien komplimentus nemēdz bārstīt.
Savukārt Si bemol jaunieši publiku iepriecināja ar pirmatskaņojumu — trim grupas Jumprava dziesmām: Tālu aizgāja, Vēlreiz un Ziemeļmeita Mārtiņa Birņa instrumentācijā un Lindas Mīļās horeogrāfijā.
Tuvākie koncerti Si bemolam — 20. aprīlī Liepājā defilē programmu konkurs, 4. maijā orķestris maršēs pie Brīvības pieminekļa Rīgā, bet 5. maijā Ķīpsalas hallē muzicēs skolēnu orķestru salidojumā Vidzemes novada programmā.
VVĢ p/o Si bemol. Valmieras Kultūras centra foto