
Koncertā muzicēja lielāki un mazāki pianisti, koncertu atklāja pirmklasnieki — valmierieši Rūta Saulīte, Elīza Veinberga un Krišjānis Meņģelis, kā arī Reinis Miklaševičs un Patrīcija Larionova no Vecumniekiem, atskaņojot latviešu tautasdziesmas J. Ķepīša un A. Vītoliņa apdarē, A. Žilinska, kā arī A. Aleksandrova, F. Emonta un G. D. Tjurka skaņdarbus. Savukārt 3. klases audzēkņi Čelsija Larionova (Vecumnieku MMS) un Emīls Čečiņš (Valmieras MS) atskaņoja A. Korelli, P. Čaikovska, B. Kanedas un K. Pētersona opusus. Eva Viļumsone un Toms Cīrulis no Valmieras koncertam bija sagatavojuši K. Pētersona un M. Sidrera skaņdarbus. Klausītāju vislielāko atsaucību šoreiz izpelnījās Vecumnieku MMS 8. klases audzēkne Annija Kuzma un Valmieras MS 8. klases audzēkne Sanija Linda Cine, kuru priekšnesumā skanēja R. Ščedrina, S. A. Universa un J. Turina skaņdarbi. Radošums, uzdrīkstēšanās un ticība saviem spēkiem ir vārdi, kas raksturo abu skolotāju un jauno pianistu paveikto.
Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolai tika pasniegts diriģentes Irēnas Zelčas vadītā Valmieras Mūzikas skolas kora SolLaRe kompaktdisks, kā arī skolotājas Ritmas Pētersones-Cepītes grāmata Valmieras Mūzikas skolas sākotne un Alvīne Liepiņa-Sinepa. Skolas direktore Iveta Lavrinoviča priecājās, ka grāmatā iekļautie materiāli viņai lieliski noderēs arī mūzikas literatūras stundās.