
«Katru gadu februāra pirmajā sestdienā Valmieras Kultūras centrā tiek svinēti Pašdarbnieku svētki,» saka vadītāja vietniece metodiskajā un amatiermākslas kolektīvu darbā Gita Krūkle, «katru gadu citā tematikā, bet šī gada svētki «Gaismā būt» notika Kultūras centra 60 gadu jubilejas zīmē, koncerta programmu veidojot no pēdējo desmit gadu Pašdarbnieku svētku gaišākajiem un sirsnīgākajiem kolektīvu priekšnesumiem. Tātad no 50 gadu jubilejas līdz sešdesmitajai.»
«Stāv pāri visam Valmiera…». Uģa Brālēna foto