
Koncertmeistare Līga Ivāne stāsta: «Ļoti pietrūka klātienes tikšanās. Jautrs moments bija, kad gatavojāmies Irēnas Zelčas jubilejai. Parasti naudas vākšanai ir vidēja atsaucība, bet šoreiz visi bija tik priecīgi un uz ziņām atbildēja ar prieku un degsmi, ka beidzot kaut ko kopā dara. Laikam jau juta, ka varēsim atkal tikties, tas ir ļoti svarīgi. Šodien ir svētku sajūta, it kā korim būtu sezonas atklāšana. Pagājušā gada augustā korim «Skan» Dikļos bija fantastiska nometne. Mēs tur vairākas dienas apguvām repertuāru, bet tā arī nenodziedājām savā jubilejas koncertā kovida dēļ. Šodien visi esam priecīgi un ceram, ka tomēr varēsim mēģināt telpās, normālā variantā, jo, protams, šis vairāk ir izdzīvošanas un socializēšanās variants, ļoti nopietnas lietas šeit – ārā – sastrādāt būtu ļoti grūti. Jāsaprot arī, kam mēs gatavojamies un kādā formātā, bet to, protams, pašlaik neviens nevar pateikt. Šodien varēja dzirdēt, ka koristiem tomēr savstarpēji saskan, jo liels darbs ieguldīts jau gadiem, un, pēc tik ilga pārtraukuma atkal satiekoties, es arī esmu pārsteigta, ka korim «Skan» skan!»
PRIEKS jauniešu korim «Skan» gan satikties, gan dziedāt klātienē. Ārijas Romanovskas foto