
Jau vairākus gadu desmitus februāra pirmajā sestdienā, kas ir iespējami tuvu nama dzimšanas dienai, un šogad – 3. februārī, kultūras nama saime svin šo dienu ar pašdarbnieku svētku koncertu. Šogad tas bija sevišķi labi izdevies ar greznu, pārdomātu programmu, latviskiem jokiem un Valmierai kā Vidzemes pārstāvei pienācīgu kvalitāti.
Svētku scenārijs visiem pašdarbniekiem paredzēja iekļaušanos koncertšovā «Dzīve kā kino», tāpēc viss bija par un ap kino, skanēja dziesmas un melodijas no pazīstamām kinofilmām. Saprotams, ka lielākoties tas bija latviešu kino ar nelieliem ieskrējieniem Holivudā vai dažādības dēļ kādos radošos eksperimentos.
Koncerta nobeigums. Uģa Brālēna foto