
Ar prieku atsaucāmies uz aicinājumu, čakli mācījāmies un 23. oktobrī devāmies ceļā. Tallinā mūs sagaidīja skolotāja Jekaterina Rostovtseva un viņas audzēknes māmiņa Vita. Pēc kopīgas tējas dzeršanas devāmies uz Tallinas Mūzikas un Teātra akadēmiju. Šī celtne, kas uzbūvēta 2000. gadā, ir mūsdienīga, ar ļoti labu skaņas izolāciju. Koncertā akadēmijas Ērģeļu zālē spēlēja Jekaterinas Rostovtsevas audzēkņi un mēs ar Saniju Lindu Cini. Koncertā skanēja dažādu laikmetu komponistu skaņdarbi. Mēs ar Saniju Lindu spēlējām J. S. Baha, J. Haidna, Alfr. Kalniņa, R. Kalsona un K. Pētersona skaņdarbus. Man patika visu bērnu priekšnesumi! Pēc koncerta pie mums pienāca Igaunijas Mūzikas un Teātra akadēmijas profesore un Tallinas Mūzikas vidusskolas kameransambļu klases vadītāja pianiste Natalia Sakkos un teica atzinīgus vārdus par mūsu drošo un pārliecinošo klavierspēli, īpaši uzsverot mūsu labo klavierskanējumu.