
Koris, kam drīz būs 23 gadi, Valmierā koncertēja pirmo reizi. Valmierieši acīmredzami šo kori bija ļoti gaidījuši un piepildīja baznīcas visas sēdvietas jau krietni pirms koncerta sākuma.
Dienā, kad Latvijā pieminējām barikāžu laiku, jūtot, kā tas pārklājas un sasaucas ar šobrīd Ukrainā notiekošo karu, dziesma «Labvakar, Latvija!» noenkuroja klausītājos tūlītējas un nepārprotamas asociācijas un atmiņas, un vēl jo vairāk, koristiem dziedot «Labvakar, Valmiera!», radīja emocionālu un sirsnīgu uzticēšanos.
Gustava Māziņa foto