
«Man vislabāk patika Ingas Zirnes vadīto kolektīvu uzstāšanās, viņi vienmēr izdomā ko jaunu, interesantu,» atzinās Alfrēds, kas savulaik spēlējis ragu orķestrī Signāls, savukārt Jānis, kam meita dzied korī, bet dēls spēlē orķestrī, sajūsmināts atklāja: «Man patika visi divdesmit trīs programmas numuri!»
«Pagājušajā gadā, kad atzīmējām Kultūras centra 50 gadu jubileju, uzaicinājām īpašos viesus un arī šogad rīkojāmies pēc līdzīga scenārija — nebija obligāti jāaicina kāds viesis, bet tematiski tika uzsvērts, ka tas, ko mēs darām, ir gan mūsu atpūta, gan vaļasprieks,» savos iespaidos dalījās Valmieras KC direktors Toms Upners. «Manuprāt, visi kolektīvi ar dziedāšanu, dejošanu un spēlēšanu to arī ļoti labi parādīja. Koncerts bija brīnišķīgs — ļoti gaišs un dzīvespriecīgs. Pozitīvi, ka katru gadu parādās jauni akcenti, par ko parūpējušies kolektīvu dalībnieki un to vadītāji, sagādājot patīkamus pārsteigumus ar saturiskiem vai šova elementiem ne vien skatītājiem, bet pat mums, koncerta organizatoriem.
GAIĻA GADU apdzied senioru koris Sudrablāse.