
Šobrīd gandarījums ir strādāt pie režisores Indras Rogas: «Vidzemnieku pirmizrāde paredzēta jau 23. februārī. Man tajos ir trīs stāsti, katrs atšķirīgs. Būs ļoti interesanta izrāde par mums, vidzemniekiem, nāciet skatīties! Blaumanis, vecie teksti, bet par mūsdienu tēmām. Ļoti labas lomas mums iedalītas.» Elīna Dambe labprāt dalās priekā par Pazudušā dēla ansambli. Viņa spēlē Ilzi un kā visi izrādes aktieri visu tās laiku seko līdzi izrādes attīstībai: «Jā, visu izrādes laiku esam klāt, un vērot kolēģus ir ļoti vērtīgi.» Izrāde jau nekad nav uzreiz gatava, bet diez vai to otru reizi noskatīsies. Ļoti labi jūtos blakus pieredzējušajiem kolēģiem, arī, ienākot kolektīvā, mūs uzņēma brīnišķīgi, palīdz joprojām, pienāk un pasaka, ko varbūt vēl varētu pieslīpēt, un tas ir tik labi.»