
Skatuve un zāle, arī foajē bija krāšņi dekorēti un izgaismoti. Sanākuši sapucējušies seniori – skaisti, klusināti čalojoši, gaidu pilni. Cerības pilnā mērā attaisnojās – koncerts bija ļoti kvalitatīvs, daudzveidīgs, aizraujošs. Par to paldies Kultūras centra pašdarbības kolektīviem: noskaņu bagātajam kamerkorim «Kaķi», vīrišķīgo vīru korim «Imanta», azartiskajiem vidējās un senioru paaudzes «Gaujas» dejotājiem! Aplausi viņiem tika veltīti ar neviltotu prieku un pateicību.
Kultūras centra foto