
Sestdiena, 1. jūlijs, tika pavadīta Dziesmu svētku noskaņās. Jau no agra rīta dziedātāji no Vidzemes sāka ieskandināt Nei-kenkalna dabas koncertzāli, savukārt pēcpusdienā pievienojās arī dejotāji. Šis koncerts bija trešais ieskaņas koncerts, kurā atskaņots visa Noslēguma koncerta repertuārs. Kā stāsta XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Noslēguma koncerta «Zvaigžņu ceļā» mākslinieciskais vadītājs Mārtiņš Klišāns, koncerta mērķis ir trīs stundu garumā sniegt skatītājiem izjūtas, kādas būs sagaidāmas nākamgad Mežaparka estrādē.